Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. 2. 2010

 ______________________________________________________

24.12.2010 A máme tady Štědrý den:o), na který se asi nejvíce těším já - Sárinda, jelikož dostávám zabalené dárečky a ty si pak sama rozbaluji, takže trhám a trhám, dokud na mě nevykoukne něco dobrého na zub nebo nějaký ten plyšák na hraní. To je Vám zábava:o)

vanoce.jpg

 

vanoce1.jpg

vanoce2.jpg

Sárule a ještě celý krokodýl:o)

___________________________________________________

19.12. 2010 jsme vyrazili na malý výletík, jelikož už jsme měli dost vánočních příprav a proč si trochu neoddychnout a neudělat radost tomu našemu čtyřnožci:o), který kouká a říká: Kdy mě už vezmete ven? Mě už to doma nebaví, to je samé uklízení... A co nějaká ta zábava? A tak jsme jeli:o) do Štítiny vláčkem a odtud po svých do Zátiší. A jaké milé překvapení pro mě bylo, když za mnou do vlaku přistoupila Amy:o)? Jé to bude švanda! A co myslíte, že bylo? No co už, jako vždy jsme se praly a ujišťovaly, která z nás má navrch:o). 

tygri.jpg

Tygři:o)     Sára vlevo a Amy vpravo 

12.jpg

Sára a Amy

_____________________________________________

 20. a 21.11.2010 se v Nitře konala Mezinárodní výstava psů a já se na ni se Sárindou a její dcerou Thelmou vydala:o). Byly to 2 pěkné výstavní dny a dokonce počasí bylo slunečné, za což jsem byla ráda hlavně cestou domů, kdy jsem se při jízdě kochala přírodou:o)). Bohužel po příjezdu do Ostravy si opět užívám pouze inverze..

A jak jsme dopadly? Nu, v sobotu Sárindu vystavila v třídě otevřené skvělá Marta Fuglevičová (CHS z Irexu) a vyběhala se Sárindou známku výborná (V). Thelma získala pod vedením paní Marty Embertové V3. V neděli už se nám až tak nedařilo.. Sárindě se nelíbil pan rozhodčí a tak se příliš nepředvedla a dostala známku VD2. Za to pro Thelmu to byl úspěšný víkend, poněvadž se mi s ní podařilo vyběhat V2 a tak si o proti soboty ještě o 1 příčku polepšila:o). Foto bohužel nemáme:o(, jen

thelma.jpg

Thelma při posuzování

Všem, kteří nás během víkendu podporovali, moc děkujeme:o)

 _____________________________________

Asi se s přáními opakuji, ale Sárindy potomci 1. vrh "K" dnes 19.11.2010 slaví 1 rok. Přeji jim všem hodně zdraví a lásky jejich páničků a jednoduše dlouhý spokojený psí život:o). 

trapper11-10.jpg

Spokojený Trapper:o) 

thelma11-10.jpg

Usměvavá Thelma

 

wtaurus.jpg

Taurus:o)

 _______________________________________________

 

14.11.2010 - Jednoduše využíváme krásného počasí:o). Panička se v mých 3 letech vzpamatovala a začla se mnou kromě obedience trénovat také to, k čemu mám vlohy a to přinášení zvěře... Je pravda, že mě  vcelku dlouho nechala lenivět a tak to teď se mnou nebude mít lehké, ale také řekla, že se jen tak nevzdá a tak mi nezbývá než se aspoň trošičku snažit:o)). Tady mé 1. krůčky s bažantem:o)

pb140061.jpg

pb140062.jpg

 

____________________________________________________

A máme tady další výletík - na Javorník:o). No, kdo by nevyužil tak krásného počasí, když už máme listopad (6.11.)?

pb060022.jpg

Amy & Sára

 _______________________________________

28.10.2010 jsme využili pěkného počasí a volného dne a tak jsme vyrazili s Ejmulí a jejími páničky do Vřesinského lesíka. Holky si samozřejmě užily, dosyta se vyběhaly a také popraly:o) 

pa280041.jpg

Sára & Amy

___________________________________________________

A hele ho, našeho chlapečka:o) - Trappera.  

trappik.jpg

Za chvíli už budou slavit Sárindini potomci 1 rok:o). To to letí, hm:o)?

________________________________________________________

Dne 16.10.2010 měla Sárinka i já velký den. Přišel náš 2.pokus na složení zkoušky Obedince v začátečnících:o), kdy 1. pokus jsem zvorala především já - svou nervozitou a také neúplnou znalostí řádu obedience:o(. A světe div se, tentokrát se povedlo:o), přestože Sárča hárá a začíná být myšlenkami úplně někde jinde.. Získali jsme hodnocení: velmi dobrý, 247,5 bodů a Sárinda celou zkoušku odcvičila skvěle a s radostí kromě posledního 10. cviku, kde už selhala její pozornost.

________________________________

2. a 3. 10. 2010 jsme se Sárindou a našimi přáteli byly na národní výstavě v Rybníku - Kamién. Výstavně se nám příliš nedařilo, jelikož Sárinda má prostě jiné zájmy než běhat v kruhu, o čemž mě přesvědčuje už 4. výstavu.. Tak uvidíme, jestli ji zlomím nebo ona mě a budeme se raději soutředit na výcvik a psí kusy:o). Všem našim kamarádům a známým děkujeme za skvělou atmosféru a tady pár foto od Beňous Teamu:o).

nvp_skupina_viii-_rybnik_085.jpg

nvp_skupina_viii-_rybnik_057.jpg

 

nvp_skupina_viii-_rybnik_265.jpg

Amy, Benny, Sára, Jerry & Honey (zleva)

 ____________________________________

 25. září 2010 jsme se zůčastnily s Thelmou národní výstavy v Brně a holčina se líbila, jen disciplína nám chybí... Bohužel se spolu nevídáme tak často, abychom se sehrály. Thelma však získala ve třídě mladých známu Výborná a pěkný posudek, s čímž jsme nad míru spokojeni:o)

 

brno910telma1.jpg

telma-brno.jpg

___________________________________________________

 

Přidáno foto ze shledání Sáry a její první dcerky a druhého dítka Thelmy:o)

____________________________________________________

28.9.2010 - Pořádně nám prší, tak se panička pustila do restů...

Nu a co pořád dělám? Chodím se svou paničkou na procházky, výlety a samozřejmě cvičit. Byla jsem v červenci na týden v Jeseníkách,

 s7050161.jpg

 

s7040139.jpg

zůčastnila se 1.8.2010 závodu obedience v začátečnících v Ostravě-Třebovicích a představte si ta moje panička se asi zbláznila a 2 cviky mi zkazila. Tak já uklouznu jen jednou, pak mi to celkem jde a ona mi to zkazí... Co už s ní mám dělat, když jí mám ráda? Hold budu muset cvičit dál a zřejmě si to zopakujeme:o).

p1010334.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 zavod_obedience_trebovice_065.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 Také jsem se byla s páničky koupat v Hlučíně a samozřejmě jsem musela procvičit aport z vody prý, abych nevyšla ze cviku:o)

 s8110074.jpg 

Nu a na závěr léta panička ještě vzala na víkend  moji dceru Thelmu a vyjeli jsme na chatu do Korně, kde jsem přiznám se trochu na to mé dítko žárlila a tak jsem se rozhodla při jedné procházce v lese, že ji někam zavedu a nechám ji tam. Přeci jsem tu doma já a né nějaký dorostenec, no ne??? Ale nakonec jsem si to rozmyslela a tak jsme jen běhali po lese, hledali hřiby, tedy panička hledala, my s Thelmou leda tak nějaké maso a ne houby:o) a to v lese bohužel nebylo. Ale jinak si nestěžuji, protože jsme s Thelmou řádily a měly tolik jiných věci k pročmuchání a vyválení se:o). No a Thelma zatím nic moc neumí, tak musela i trochu cvičit a tak pak spala jak zabitá...

s8220118.jpg

Sára vlevo & Thelma

 s8220075.jpg

Thelma

Další foto naleznete zde .

_______________________________________________

Jak se nezdá asi jenom mně, ale mnohým z nás, tak čas utíká opravdu velmi rychle. Dnes je 17.08.2010 a naše Sárinda už slaví 3 roky. Já její pánička, někdy nevědomky trapitelka, jindy mazlitelka, pak napůl cvičitelka Sárindě trošku sobecky přeji hodně dlouhý, zdravý a spokojený život, abych měla i nadále tak skvělého psího společníka se zlatým srdíčkem a temperamentem:o).

sara-a-dort.jpg

 

_________________________________________

Konečně přidány fotky z SK Duchoňky a PL Racibórze:o).

_________________________________________

Nu, dnes 30.7. už to není žádná novinka, ale 10. 6. Sárule měla štěstí a její nezbedná panička jí vzala na koupačku s Ejmulkou do Hlučína. Jelikož Sárinda u mě po celou dobu přípravy fotek ležela a kladla mi na srdce, že Vás přeci nemohu o její rošťácké fotky připravit, tak je přeci jen a konečně vkládám. Náš čtyřnohý milovník vody by mi to asi neodpustil:o).

 

6100082.jpg

 ___________________________________________________

A máme tady aktuální fotečku našeho chlapečka, tedy už vcelku pořádného chlapa - Trappera:o)

6-2010.jpg

 Trapper Goldenpack Marty

_______________________________________

 Dnes 13. 6. 2010 jsme se vydali v početné sestavě: Sára, Amy a Honey, malá Thelma jen jako náš milý společník na národní výstavu do polské Racibórze. Bohužel se nám výstavně až tak nedařilo, ale jinak to byl velice pěkný den. Sárča se panu rozhodčímu vcelku líbila, jenže Sárče se něco znelíbilo v kruhu a chtěla z něho ven, takže jsme se příliš dobře nepředveli, zvláště v pohybu a dostali VD. Naše kamarádka Amy dnes také získala VD. Za to Lenča s Honey si dnes vyběhaly krásnou V2. Po výstavě jsme zavítali k moc milým kamarádům Lenky, u kterých jsme strávili pěkné odpoledne. Fotky:o)

dsc03840.jpg

 Honey, Thelma, Sára a Ejmulka na nás nekuká:o(

 houf2.jpg

 Bezhlavá Sára, usměvavá Amy, Honey a stíhačka Thelma:o)

___________________________________________________

Máme tady 1. 6. 2010 a stále nám prší. Moje panička né, že by se mnou nic běhěm května nepodnikla, ale z časových důvodů prý ty moje stránky lajdá... V slabých chvilkách, kdy se příroda přeci jen umoudřila mě brala na různé vycházky a konec května jsme zakončily nádherným výletem v Duchonce na Slovensku s mými psími kamarády Hančou a Jerrym a samozřejmě jejich milou paničkou Lenkou. Rovněž jsme navštívili CHS EVIDOG ve Velušovcích, kterou Vám můžeme vřele doporučit. Tímto všem moc děkujeme za velice příjemně strávený víkend a přidáváme pár fotek.

 Obrazek

Sára, Hanča a Evelínka

 Obrazek

Sára, Honey, Jerry, Evelyn 

_____________________________________________

Dnešní dopoledne 8. 5. jsem si troufla vzít Sárinku na Krajskou výstavu do Hlučína, jelikož se nám po štěňátkách dostala do formy. Mateřství jí určitě prospělo, ale pan rozhodčí nám v třídě otevřené bohužel dal známku VD. Tentokrát opravdu nevím zač. Musím ale uznat, že pan Stanovský byl snad nejpříjemnějším rozhodčím, kterého jsem na těch našich pár výstavách, které jsem absolvovala zažila:o).

 

Obrazek

Sára

Dále jsem přihlásila Sářinu téměř půlroční holčičku Thelmu a ta nám naopak udělala velikanánskou radost, jelikož se nechala krásně předvést a získala hodnocení VN. Thelma přezdívaná "naše šelma" není na takový ruch vůbec zvyklá a jak chůzi u nohy tak i výstavní postoj jsme trénovali pouze 2x po půl hodině, tudíž nás opravdu mile překvapila, jak jí to šlo, že se vůbec nebála:o) a panu rozhodčímu se velice líbila:o). Určitě zaslouží větší pochvalu než její máma, které se asi vystavování až tak nelíbí.

 Obrazek

Thelma

Na výstavu se vypravila také Vlaďka s Eljmulkou, se kterou si vyběhala nádherné hodnoceníV1, titul vítěze třídy  i krajského vítěze. Moc gratulujeme:o)

 Obrazek

Ejmulka

CHS Goldenpack Marty zde ještě reprezentovala Orsinka, která si vyběhala v meziřídě s Ejmulkou krásnou V2. Taktéž gratulujeme. Fotku bohužel nemáme.

_____________________________________________

18. 4. 2010 se Sárinka konečně dočkala lítačky se svojí nej kamarádkou Ejmulkou:o).  Bohužel panička Ejmuly má málo volných víkendů, takže těch neplech, které holky společně vymýšlejí není tolik, jak by si asi obě přály.. Nicméně prochajda s opravdu malilinkatým výcvikem se vydařila a holky se stihly dostatečně vyběhat, poprat a myslím i popusinkovat a pookusovat. No a my dvojnožci se zase stihly pořádně vypovídat. A vy kdo mě znáte, že já na 100%:o))).

 

Obrazek

Amy a Sárinka

 ____________________________________

17. 4 2010 jsme zase byli zkontrolovat, jak nám Thelma roste:o) a vzali ji na malou procházku, aby se mohla vyběhat, také trošku pocvičit na Krajskou výstavu do Hlučína a já si udělala pár foteček na památku. Počasí nám vyšlo, přestože letošní jaro velice často prší a tak holky byly spokojené. Zde krátké video.

 

Obrazek

 

______________________________________________

Aby toho nebylo málo, tak jsme ještě dne 4.4. vyrazily na cvičák. Co  si asi panička myslí, že ze mně vycvičí? Poťouchlík jsem od přírody, tak už by si mohla zvyknout za tu dobu, co mě má. No ne? Ale tentokrát jsem se musela snažit o přízeň, neboť s námi byla taky Honey a Jerry a ten je ještě batole, tak to se mazlilo... a já nic.

 

Obrazek

 

Obrazek

Zleva: Sára, Jerry a Honey

__________________________________________________________

Dne 3. 4. 2010 se panička rozhodla, že je třeba konečně vyrazit na hory a tak se jelo vláčkem do Kunčic pod Ondřejníkem a odtud jsem už běžela po svých přes Skalku na Ondřejník a šup zpět na vláček do Frýdlantu. Jelikož svítilo sluníčko, skvěle jsem si to užila a paničce vůbec nevadilo, že šlape do kopce a ke všemu mě věčně musí dobíhat:o)). To víte po čtyřech je to rychlejší než po dvou.. Kuk:o)

  Obrazek

 _______________________________________________

Dne 20. 3. 2010 jsme se jely podívat za naší holčičkou Thelmou a také na štěňátka Kačky:o) (viz. CHS Goldenpack Marty). Konečně se nám umoudřilo počasí a až na pár mráčků nám vyšlo krásné odpoledne, kdy se Sárinda měla možnost vyřádit se svýma psíma kámoškama víceméně důchodkyněma:o) (Borou, Elí, Nikitou, Zorkou) a také svou maminkou Atissou a dcerou Thelmou. Atissa měla zájem spíše o klid nebo nějaké to pomazlení, zatímco Sára se předváděla před Thelmou v potoce a ta se nenechala zahanbit, takže byly obě jako čuňátka:o), ale jak jinak než nadmíru spokojené.

 Obrazek

 Usměvavá Thelma

 __________________________________________________

To asi nepochopíte. Ta moje panička je zřejmě fakt mimo. Tolik toho naslibuje a pak zapomíná, co vlastně měla dělat. Dne 14. 3. mě vzala na cvičák a konečně jsem se po dlouhé době měla to štěstí vyběhat se svojí kamarádkou Amy a jak to dopadlo??? No obě jsme byly šťastné, ale zároveň potřebovaly pořádnou koupel, jelikož naše cvičiště bylo totálně podmočené a já gymnastka - specialistka na kotouly vypadala jako největší čuník;o). Kdo neuvidí, neuvěří.. Snad se mi někdy při tom kotoulu podaří zapózovat, ale teď alespoň foto špindíry.

 

Obrazek

Sára a Amy

 

další:o)

 __________________________________________________

Dne 12. 3. 2010 jsme obdrželi fotečky od našeho 1. dítka - Trappera:o). Máme velikou radost, že se mu skvěle daří a přejeme mu hodně zdraví, lásky a psích radovánek a ať co nejméně zlobí a dělá páničkům jen a jen radost. Totéž přejeme i Taurusovi, ale tady bohužel nemáme zatím žádné zprávy:o(. Fotky budu ukládat do galerie Trapper, ale taktéž prosím o strpení... Panička je totiž nějaká vytížená a nebo se mnou běhá venku, když se tak oteplilo a já to s tím computerem moc neumím. Asi mám příliš velké tlapky na ta tlačítka. a vůbec: kdo se má vyznat, které je které??? Ták, už máme fotogalerii pro Trapíka.

 

Obrazek

__________________________________________________

 

Dne 9. 2. 2010 se v CHS Goldenpack Marty narodila štěňátka. Informace na tel: 732 636 254 - pí. Embertová.

 ____________________________________________________

  5. 2. 2010 si panička potřebovala odpočinout, tak si vzala volno a vyrazila se mnou a dokonce i s páničkem do Kopřivnice za babičkou. Ta Vám dělá dobroty, mňam... A jak jinak, než že mě vzali na procházku přes Bílou horu do Štramberku a pak zase zpět do Kopřivnice. Ani nevíte, jakou jsem zase měla možnost užít si sněhu a pořádně se v něm vyválet. A vůbec mi nechyběl kožíšek, který mi po mých prvních miminách dosti prořídl.  Já narozdíl od paničky pořádně běhám a skáču a ne se jen vleču:o))).Pár fotek můžete shlédnout zde: kuk

 

Obrazek

 ____________________________________

Dne 31. 1. 2010 jsme se byli se Sárčou podívat za malou Thelmou a hrome ta nám za ten necelý měsíc pěkně porostla:o).

 Obrazek

 Jelikož jsme pobíhali na zahradě v rámci smečky, fotky nevyšly zrovna nejlépe, ale podařilo se nám natočit alespoň krátké video ze shledání. Nu, Thelma se k mámě vcelku hlásila, ale Sárča chtěla řádit se všemi a od malé Thelmy raději utíkala za staršími. Asi ještě nezapomněla, jak jí malí draci:o) ke konci mateřství okusovali...

__________________________________

Dne 30.01.2010 jsme se po dlouhé době vydaly za naší kámoškou Ejmulkou a přestože jsme zůstaly v Třebovicích, tak se ty naše 2 rošťandy báječně vyběhaly a vyřádily, my se prošly a jak jinak než ženské - pokecaly. Jelikož paňucha Jaňucha nenabila foťák, tak máme jen pár fotek, které pořídila vždy připravená Vlaďka:o). Tadýýý:o)

  Obrazek

Zleva: Amy & Sára

 ____________________________________________

 

DNE 19.11.2009 SE SÁRINCE NARODILA ŠTĚŇÁTKA:o).

Více v sekci štěňata.

 
Obrazek