Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2012

3. 2. 2012

Teď už mi nezbývá než vám všem, kteří mě znáte a máte rádi, popřát s paničkou:

sam_7459pfcz2.jpg

______________________________________________________

Prosinec 2012 - Máme tady čas příprav na Vánoce. V kuchyni to vonííí, ani si nedokážete představit, ale panička je na mě hodná a občas mi nějaké to upečené cukrovíčko dá ochutnat..  Jen ty komentáře by si mohla odpustit.. Že prý, ať na ni tak nekoukám, že to není pro mě zdravé.. Proč by nemělo, když ona se ládovat může?? Údajně mám jiné bříško než ona, to je vám argument, ale co, něco málo vyškemrám a po Vánocích stejně vždycky brečí ona, že to její bříšo z těch dobrot nějak porostlo ;). Jinak chodíme na procházky a já, jelikož jako každý rok nečekám zimu, přestože miluji sníh, tak shazuji kožíšek.. No co, prý vypadám jako labrador, ale to je taky retrívr nebo snad ne?

sam_7391a.jpg

________________________________________________________________

 ♥ A máme tady 29.11.2012, tedy další narozeniny ;). Tentokrát přejeme se Sárinkou našim kulíškům z "vrhu A" všechno nejlepší, hodně zdraví a vzájemných radostí se svými páníky ♥

hb.jpg

Další fotky :o)

 ___________________________________________________________________

vrh-tt.jpg

Vrh T - Korvetta GPM X Moondust Royal Purple Heart

DALŠÍ FOTO

________________________________________________

11.11.2012 - MVP Kielce, PL -

Sárule získala v třídě otevřené (12 fen) známku výborná

________________________________________________

09.11.2012 - Zase nám uplynul 1 měsíc a vy jste určitě zvědaví, jak se  mám a co pořád dělám. To není tak těžké uhádnout. S podzimem na mě padla trošičku únava a tak si většinu dne lenoším ve svém pohodlném pelíšku. Jinak jím, škemrám a chodím na prochajdy, které si docela užívám, jelikož po těch četných deštích mám toho tolik k pročmuchání a těch parfémů, co na sebe musím naválet. No, prostě pořádná práce pro hafáka. A také si doma hraju s paničkou a nosím jí mé hračky z krabice. Ona je z toho často velice nadšenáááá, protože jí je nosím hlavně, když jde spát nebo po tom, co mi je tak pěkně naskládá zpět do bedýnky.. Já pak nedám pokoje, dokud je zase všechny nevyzkouším, jak chutnají, kterou mi dohodí nejdál a o kterou se s ní budu pořádně přetahovat.. Tak se tu všichni mějte a zase někdy nahafanou.

rodi.jpg

Z jedné procházky..

__________________________________________

14.10.2012 - Konečně zase pěkná procházka a dokonce u nás na Ostravsku;o). Panička fotila jak strhaná, ale místo mě našla zalíbení v labutích..

 sam_5712.jpg

Co už, hold nemohu být stále středem pozornosti jen já. Na mé protesty mě pak vyfotila alespoň na sídlišti s kámoškou Sheilou:o) . Více FOTO
sam_5787.jpg

Sheila & Sara

____________________________________________________________

06.10.2012 - Národní výstava loveckých psů Rybnik, PL

sam_5620.jpg

Výborná 1 ve tř. otevřené

 Sárinda to celé pojala jako uvítací večírek. Jednoduše se hlávně pomazlit se všemi lidičkami, kteří byli v jejím dosahu ;o) ________________________________________________________

29.09.2012 - Dnešní den jsme vyrazili na výlet. Ták jsem se těšila.. A pak mi nacpali do kufru jednoho velikána a po vystoupení z auta se na mě vrhl ještě jeden. Téda, kdo to zase vymyslel? No, kdo asi - moje zřejmě bláznivá panička. Naštěstí se ti dva velikáni zkamarádili a já měla svůj klídek a jen jsem je občas trošku vyhubovala. A hádejte, dokonce jsem dostala mňam kostičku. A víte co? Prý to byli moji kluci. To už na mě letos jednou zkoušeli a nevěřila jsem.. Tak že by fakt mohli tak vyrůst??? Mějte se hafácky a zase někdy :o)

 206258_10151047431371205_1002171927_n.jpg

Rodinka, jak se patří ;o)           FOTO

 _____________________________________________________

 22.09.2012 - Ta panička mi tady nic nepíše, musím jí zdrbat;o). Ale je fakt, že zas každou procházku a venčení uvádět nemusí a taky měla jsem teď své dny, takže se mnou měla potíž.. Všude kam jsme šly, musela odhánět otravné nápadníky.. Ach jo, možná bych si dala říct, ale panička měla jiný názor. No a jinak mě vytáhla kamsi na výstavu prý, dokud ještě mám nějaký kožíšek. Ach jo, zase mi okoupala všechny mé těžce vydobyté parfémy, ale asi se oplatilo, protože jsem se paní rozhodčí líbila a dala mi známku: výborná

17.jpg

Klubová výstava retrívrů Oslavany - V v tř. otevřené (12 fen)

_______________________________________________________

24.08.2012 - Krom cupitání po horách a plavání jsem také měla narozeniny, už páté. Panička říkala, že už jsem starší jak ona, že už mám prý 42 let. Řekli byste to do mě? Dostala jsem plyšáka, ať mám zas co rozcupovat.. a taky dort. Mňam, vůbec jsem nečekala, že panička zvládne takovou dobrotu ;o).

sara-n.png

sara-d.png

____________________________________________________

21.08.2012 - Co pořád dělám? No, budete se divit, ale strášně moc mi to léto utíká. Nejdříve mě pánečkové vzali na hory, kde jezdíváme každý rok - mám už to tam řádně očmuchané a odťapané.

 kameny.jpg

Sára na Pecném - více foto zde :o)

 A víte co? Dokonce mě vzali jeden den za takovým chlupatým stvořením vypadajícím jako já a dovolili si mi tvrdit, že to je můj syn. A já na ně: kdepáák... To je jen nový kamarád, to nemůže být můj syn, vždyť ti moji chlapečkové byli takoví maličcí a voňavoučcí. Nene, nic si nenechám namluvit :o) ... Ale prozradím Vám, že se mi tam moc líbilo, hned jsem se u nich zabydlela, takže pojedem-li zase někdy na návštěvu, tak já budu pro ;o).

 enda.jpg

Zleva: Endík, panička a já ;o)    FOTO

 Jinak je to v tom horku pěkná otrava. Nadšením oplývám jen, když se jdeme koupat a když se mohu trochu provětrat se svými kamarády. Vzala jsem Ejmulku se Spice na Sulovské skály a říkaly, že se těší na další výlet, tak kdo ví, kdy zase vyrazíme ;o).

sam_4024.jpg

Zleva: Já - Sára, Spice & Amy         VÍCE FOTO

_________________________________________________

21.07.2012 - MVP Veľká Ida - V2, res. CAC ve tř. otevřené

Jojojoj, to bylo psí počasí.. Co že to s tím počasím ti dvojnožci tolik nadělají?? Prostě jen pršelo a bylo trochu blátivo. No, nám to vyhovovalo. Ale ti naši páníci?? To bylo řečí, na co nás koupali, že jsme jak prasátka a pořád s tím ručníkem. Ach jo. Proč nikdy nepochopí, že hmmm ta vůně bláta a být jako prasátka nám nejvíc vyhovuje? To je pak potěšení sledovat, jak se za naším parfémem otáčí spousta zvědavců a kouká, co že to jde za vyfintěnou modelku;o) a ne tam těch pár zmoklin kolem kruhu. Co říkáte? HAf ;o)
_____________________________________________________

22.06.2012 - Naše sluníčka "vrh A"

hok.png___________________________________

02.06.2012 - Ráno, ráníčko, ach má písničko.. Z postele se dvounožcům nechtělo, ale to by mi prý "čtyřnohému sluníčku" udělat nemohli, abychom v obstojném počasí vynechali výletík. Takže panička strašidlo ze sebe udělala jen paničku a  vyrazili jsme na náš oblíbený Velký Javorník:o). Pánečkův pro dobrou zelňačku a můj, protože se mohu nechat jako všude jinde mazlit od nadšených lidiček a zároveň se pořádně vyčabrat v potoku, blátě;o). Hmmm a ten parfém. Nu, jsem prostě neodolatelná, však vy víte;o).

javor.jpg

___________________________________________________________

 29.05.2012 - Dnes mají naše štěňátka "A" půl roku, přejeme jim hodně zdraví a lásky pánečků :o). A kdo můžete, prosím, zašlete aktuální foto, děkuji;o)

argi.jpg

max.jpg

 

                     Argi

Pan Zelený

(foto zřejmě ze začátku května)

 

 

 

 

 

 

 

                        Maxík

                           Pan Červenýalbi-s-atkou.jpg

           Aťka s Albíkem - Žlutá slečna s panem Fialovým

ben.jpg

     Beník - Pan Tm. modrý

andik-a-sunny.jpg gibsha.png

 

 

Endík se Sunny

Pan Oranžový

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gibson a Harry

Pan Sv. modrý a Pan Bílý

_________________________________________________

27.05.2012 - Albík a Aťka se sešli u nás na procházku a tak jsme vyrazili směr Polanka, kde měli příležitost zcela ke všemu:o). A tak se stihli poprat na trávě i prašné cestě a jako bonus okoupat v rybníčku. Foto přidáme.

3mokri.jpg

Zleva: Aťka, mamule Sárule a nespolupracující Albík. Prý je pod jeho úroveň fotit se s ženskýma:o))

______________________________________________________

09.05.2012 - První vodní aportíky Albiho a nejen Ty:o)

plaveme-a.jpg

albisucho.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________

06.05.2012 - Bude pršet nebo nebude??? Sárinda: Mně je to jedno, já chci jet na výlet. Panička: Jejda, musím se posbírat.. Páneček: A kam teda? Vyhrála velká Čantoryje:o)  FOTO

sam_0974.jpg

_____________________________________________________________

 05.05.2012 - Štramberk a jeho krásy.

 stram.jpg

To je výhled:o)

____________________________________________________

01.05.2012 - Koupačka na Olešné

 sam_0818.jpg____________________________________

29.04.2012 - Máme tady první hice a tak začínáme s koupáním:o)

koup.jpg

Společné koupání  __________________________________________________________

28.04.2012 - Opět jsme se probudili do krásného dne a tak jsme Sárindě slíbili, že se pojede na výlet;o). Nemohla se dočkat, než jsme se nachystali a vyrazili směr Řeka střed a odtud po svých přes Gutské sedlo na Javorový, Šindelnou, Ropičku a zpět do Řek. Ťapala šťastně jako vždy, vyškemrala nějakou tu sváču, chladila se na sněhu, chytala kuličky a také se pořádně okoupala;o)    Foto

467296_10150688470456205_623681204_9843807_1536649557_o.jpg

Na zbytcích sněhu :o)

__________________________________________________________________

23.04.2012 - Po tréninku je třeba taky trochu zábavy a tak dnes opět s psími kamarády, ale jen na lítačku:o). Foto

 sam_0044.jpg

Retrívří čtyřka:o)

Zleva: Sheila, Sára, Amy a Spice ________________________________________________________

22.04.2012 - Ták a po dlouhé době se nám poštěstilo zajít si potrénovat se zvěří: bažantem, zajíčkem i kačkou. Zajda i kačka byla pro Sárindu premiérou a musím ji pochválit, jak se k tomu postavila:o). Aportíky zvládla s drobnými chybami, no a samozřejmě by to chtělo takovýchto výcviků hodně moc, abychom trošinku pokročili. Tímto děkujeme všem zúčastněným a pořadatelce;o) za velice příjemné odpoledne.     FOTO

aport.jpg

Sárule a báža

__________________________________________________________

18.04.20.12 - Další vycházka - s Albíkem a Sheilou. Foto dodáme.

18.4-proch.jpg

Mamule Sárule a Albík

______________________________________________________

14.04.2012 se konala NVP Ostrava, na kterou jsme jeli  povzbuzovat přátelé a socializovat naše škvrňata:o). Foto

at-at.jpg

Zleva: Athos (Albík) & Athena (Aťka)

______________________________________________

09.04.2012 - Jojo, teď jak bude pěkněji bude na webu samá procházka:o).

zmrz9.4.jpg

2 zmrzlíci v Polance:o)

__________________________________________________________

08.04.2012 - Tentokrát jsme vyrazili na procházku v přesile černoušků - flatíků a tak to bylo trošku divočejší:o). Na závěr nesmělo chybět co? Přeci společné foto:

 8.4.-mysli.jpg

Zleva: Amy, Edík, Artur, Sára a Spice:o)

_________________________________________________________

03.04.2012 - A další slunečné odpoledne, tentokrát strávené s našimi psími přáteli, kdy se hafani hromadně vyřádili jak na suchu, tak i ve vodě:o)

 spol.jpg

Zleva: Spice, Amy, Sára a Sheila - FOTO:o)

 ___________________________________________________________________

25.03.2012/01.04.2012 - Počasí se nám začíná umoudřovat a tak panička začíná vymýšlet procházky a společné venčení a já si to plnými doušky užívám:o). Rochním se v loňské trávě, pak zase v rybníčku a domů jdu jak? K radosti paničky naprosto neodolatelná:o).

rybni.jpg

 

 

 

          Rybníčekalb.jpg

 

 

 

 

 

 

  

 

Albík byl také s námi

spol.jpg

 

 

 

 

 

 S paničkou 

 

a další foto tady:o)

_____________________________________________________

17.03.2012 - Vyrazili jsme směr Olomouc a kousek dál, to byla nuda v autě a pak hop z kufru ven a koho to nevidím? Nějakého hodného psího chlapečka.. Že by můj? Ano, ale nevím, jestli jsem jej poznala sama nebo až když mi panička řekla, že je můj  - tm. modrý chlapeček - Beník:o)

benik.jpg

Tímto moc děkujeme za velice příjemné dopoledne a péči, která se Beníkovi dostává:o). Tímto děkuji vlastně všem pánečkům našich štěňátek za skvělou péči:o).
_____________________________________

 09.03.2012 - Dostala jsem od paničky nový pelíšek - prý porodné:o). Ten je vám pohodlný a prostorný, dokonce se mi do něj cpe i panička, ale ať si nezvyká, je přeci můj:o))

sam_7489a.jpg

______________________________________

 04.03.2012 - jedna z našich tradičních procházek po Porubě:o). 1. letošní a ve složení našich psích kamarádek: Amy, Spice a našeho syna fialáčka Albiho. Foto zde:o)

421260_2776059442551_1290048633_32046085_1389047529_n.jpg

 sam_7357_1.jpg

Albi - Fialáček - Athos Magna Momenta

_________________________________________________

03.03.2012 - Dnes jsme si domluvili 1. návštěvu štěňochů, konkrétně Albiho - fialáčka a Aťky - žluťáska. Díky pánečkům Aťky, kterým tímto děkujeme za moc pěkné odpoledne, kdy se viděli všichni dohromady i s mamindou Sárindou;o). Na zahradě polumpačili a pak v teple odpočívali. Foto z tohoto krásného odpoledne naleznete ve fotogalerii:o). 

sam_7180.jpg

Albi vlevo & Aťka vpravo - pusinka:o)

 _____________________________________________________________

VE FOTOGALERIÍCH DODĚLÁNY RESTÍKY A FOTKY ŠTĚŇOCHŮ DOLOŽENY AŽ DO JEJICH ODCHODŮ A DÁLE. Aktuální závisí jen na Vás nových pánečcích, jak moc často na nás budete myslet a budete posílat nové fotky mamce Sárindě a její dvounohé smečce;o).
________________________________________________

19.02.2012 - Tak už i náš poslední chlapeček (zelený) odešel za svým novým dobrodružstvím. Bylo to těžké loučení a pak na nás padl tak trošku smutek, jak doma bylo najednou ticho a prázdno.. Na druhou stranu nás bude hřát u srdíčka, když všechny naše štěňátka budou svým páníkům dělat jen radost.

sam_6913a.jpg

Argimu přejeme hodně štěstí a zdraví a plno radosti.
_____________________________________________

15.02.2012 - Dnes nám odešel znovu náš oranžový pejsek - Andreas Magna Momenta ke svým novým pánečkům. Věříme, že to byl zřejmě osud, jelikož se vrátil nedorozuměním a ani se u nás doma neohřál. Nové paničce byl sympatický už z fotek, ale ozvala se až už zbýval jenom náž zeleňáček - Aragornek a ejhle, jaké bylo překvapení, když u nás objevila Andíka:o). S 2,5 letou novou psí kamarádkou Sunny si padl do oka a tak bylo rozhodnuto. Andík odjel a zeleňáček na své milující pánečky ještě musí počkat.

sam_6732a.jpg

Andy a jeho nová smečka:o)

______________________________________________

08.02.2012 - Nám odešel také červenáček:o) - Alexander Magna Momenta. Ani jsme si to pořádně neužili, jelikož nám hráli nervíky.. Budu se opakovat, ale hodně zdraví a radosti na obou stranách:o)

sam_6343a.jpg

Alexander Magna Momenta - Maxík

_________________________________________________________

07.02.2012 - Byl vcelku náročný den, kdy přišlo velké loučení s našimi 2 kloučky, kteří do svého nového domova měli kus cesty před sebou. V brzkých ranních hodinách jsem je pořádně postiskala a odvezla v tom "nej" počasí na pražské letiště, kde jsem se s nimi rozloučila už definitivně a popřála jim šťastnou cestu do nového domova v "New Orleans". Cesta byla skutečně dlouhá, jelikož přes zimní období je spousta letů vyřazena, ale malí to statečně zvládli a už jsou v teple u své nové paničky. Přejeme jim hodně zdraví a lásky. 

 darlings.jpg

 Amarok & Aramis Magna Momenta

__________________________________________________

06.02.2012 - Další z našich kluků odešel ke svým novým pánečkům:o). Hodně zdraví a oboustranné lásky.

 sam_6272a.jpg

Andreas Magna Momenta aneb Andrášek, nyní zvaný Endy:o)

 _______________________________________________________

03.02.2012 - Naše jediná holčička u sedmi brášků přezdívaná "Sněhurka" při svém odchodu za dobrodružstvím. Naší živé Átě přejeme zdraví a lásku páněčků a snad jí nějakou tu lumpárnu prominou:o)

sam_6222a.jpg

Athena Magna Momenta

_________________________________________________________

01.02.2012 - Náš prvorozený chlapeček (tmavě modrý) také odjel do svého nového domova. Také mu přejeme zdravý a spokojený život:o)

sam_6126_1.jpg

Albert Magna Momenta, zvaný Ben

_________________________________________________________

27.01.2012 - Dnes odešel náš 1. chlapeček (fialový) ke svým novým pánečkům. Přejeme mu hodně dlouhý zdravý a spokojený život a pánečkům, aby dělal jen samou radost:o)

sam_5944_1.jpg

Athos Magna Momenta na cestě domů:o)

________________________________________________

21.01.2012 - Naše štěňátka dnes měla malou bolístku.. Pan veterinář jim píchl včeličku a taky jim natetoval ouška. Trošku nám zaplakali, ale za chvilku už lajdačili ve svém výběhu:o). Také jsmejim koupili obojky, které dostanou sebou, tak jako malou deku, europas a granulky do začátku:o)

obojky.jpg

__________________________________________________

 14.01.2012 - Byly nás navštívit naše hodné tety a donesly nám samé mňamky a naše maminka ta dokonce dostala dort;o)

sam_5064.jpgsam_5080.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sam_5071.jpgsam_5060.jpg____________________________________________________________________

8.1.2012 - Panička konečně přidala naše portréty. Bohužel v postoji zatím zlobíme, tak se nás nepodařilo vyfotit všechny v postoji. A víte co? Nám to vůbec nevadí. My jsme rádi, že máme tak hodnou maminku a tetu:o). Mamina nám pořád dává napít mlíčka, i když jí to už není 2x příjemné a teta nás chodí pomazlit a taky nám uklidit. Občas už nám i vyčiní, že jsme rošťáci a prasátka. Rošťáci jsme prý při úklidu, když jí visíme na noze či palci a koušem, co to dá. Dokonce na nás vzala posledně smeták, haha, stejně nic nezmohla. Pro změnu jsme viseli na něm.

1.jpg

_________________________________________________________

 1.1.2012 - Máme tady Nový rok. Štěňátka jsou z porodní bedýnky přestěhována do o dost větší ohrádky:o). Nejprve pro můj počin neměla pochopení a trošku pokňukávala, ale dnes už po ní běhají, okusují se i hračky a spinkají, kde si zrovna usmyslí:o). Sárinda odpočívá v pelíšku opodál, popř. si je stále chodí zkontrolovat a dát jim napít mléka.

sam_4249_1.jpg

________________________________________________________________