Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Na této stránce naleznete fotky našich kamarádů a příbuzných. S některými se Sárinda občas vyběhá, jiné má jen očuchané z výstav a některé známe zatím pouze virtuálně:o)..

  misa-smecka.jpg

  Geny, Sheila a Cupido:o).

Smečka mé sestry, která kamarádila se Sárindou hlavně, když byla malá:o))). V současné době před ní spíše končí na gauči apod.:o). Jediný, kdo občas udržuje kontakt je Cupido. Není se čemu divit, je hold chlap:o).

_______________________________________________________

ejmulka.jpg

Amy Eristar Golden

 Ejmulka je nejlepší kamarádka Sárindy, se kterou se seznámila na cvičáku v Ostravě-Třebovicích:o). Holky si tam padly do oka a od té doby se nemůžou dočkat, kdy spolu budou moci vyvádět nějaké lumpárny:o). Jen pro připomínku a pro zasmání společné foto:o)

 3.jpg

Sára & Amy

 23.jpg

____________________________________________________________

 honey.jpg

 

 

 

Honey Evidog

 

 

 

 

jerry.jpg

 

 

 

Jerry (Junior Evidog)

 

 

 

 

 

Honey a Jerďa, to jsou naši další kamarádi:o). Známe je od mala a jsme za ně rádi. Škoda jen, že není zase tolik příležitostí na společné prochajdy nebo výlety.. Honey je skvělá aportérka a Jerry se od ní všelico učí a samozřejmě dohromady tvoří skvělou dvojku u dvounožce:o) - naší kamarádky Lenky.

___________________________________________________

dogi.jpg 

 

 

 

"Dogí "

O´Flanagan Vice Versa

 

 

winnie.jpg

 


"Winnie"

Flamboyant Winnie Oasis of Peace

 

 

 

Dogí a Winnie se stali našimi kamarády teprve nedávno v půli r. 2010. Jejich domovem je CHS Oasis of Peace:o), kde jsme se seznámili se skvělou Alžbět, která nám přislíbila pomoc s loveckým výcvikem:o). Samozřejmě, že s Dogíškem - gentlemanem a Winnie mladou rošťandou se známe právě z těchto cvičení a hlavně z těch lítaček, které si po výcviku zaslouží a plnými doušky užívají:o).

_____________________________________________________________

 

sheila.jpg

Sheila

 Tj. naše nejnovější kamarádka ze sídliště:o). Jednoho dne se u nás v domě začalo objevovat takové malé zlaté klubíčko a jak rostlo a rostlo, tak jsme ho více a více potkávali venku, až spolu začly holky řádit:o) a já jsem za to vděčná, alespoň se spolu krásně vyběhají:o). Domů jdou pak spokojené;o), o to míň já, jelikož pak musím ze Sárindy odstraňovat hromadu bláta:o).